Wystartowała promocja 2 edycji Budżetu Obywatelskiego

Wtorek, 1 marca 2016

Tegoroczne Dni Radomska są wyjątkowe z uwagi na jubileusz 750-lecia miasta. 
To również szczególne wydarzenie dla Radomszczańskiego Budżetu Obywatelskiego…. Start promocji 2 edycji!

Radomszczanie są bogatsi o doświadczenia z premierowej edycji. Za chwilę będziemy bogatsi o nowe miejsca, w których będziemy spędzać czas. Powstaną one dzięki zaangażowaniu mieszkańców. Nie tylko tych, którzy pracowali, żeby Budżet Obywatelski zaistniał wzorem innych miast także w Radomsku. Ale też zaangażowaniu całej rzeszy mieszkańców naszego miasta, która wzięła udział w spotkaniach, promocji oraz tych, którzy wyrazili swoje zdanie na temat ponad 30 pomysłów na zmiany w naszym mieście podczas głosowania.

Boiska przy Zespołach Szkolno-Gimnazjalnych przy ZSG nr 1 i 4 oraz tężnia i ścieżka rowerowa, to najlepsze przykłady jak Budżet Obywatelski zmienia nasze miasto.

Jest też przykład, którego się nie spodziewaliśmy. W związku z mniejszymi kosztami realizacji wymienionych wyżej inwestycji zostanie wybudowany plac zabaw przy ul. Torowej J

A teraz podczas Dni Radomska wystartowaliśmy z promocją 2 Edycji. Edycji podczas której będziemy mogli wymyślić nowe pomysły, wymarzyć nowe miejsca, a może też wydarzenia, podczas których wspólnie z sąsiadami spędzimy czas. Zapraszamy także dziś na spotkanie z członkami naszego Zespołu na stoisku w alejce od strony basenu J

Pamiętajcie: Twoje miasto! Twój pomysł! Twój wybór!Powrót